Uitslagen Open Baanwedstrijd DJA voor ABC junioren, Senioren en Masters 07-04-2012

 
Meisjes junioren A
100m
1 Monden Sabine 13-6-1993 DJA 14.43 sec
2 Lauwen Anke 3-2-1993 DJA 14.54 sec
200m
1 Rond Judith de 10-6-1993 ARV Achilles 27.90 sec +0.2
2 Lauwen Anke 3-2-1993 DJA 28.04 sec +0.2
3 Jonkers Mariëlle 10-1-1994 AV Sprint 30.63 sec +0.2
kogel
1 Monden Sabine 13-6-1993 DJA 9.35 m
speer
1 Bakker Claudia 22-10-1994 AVO 1983 18.45 m
2 Jonkers Mariëlle 10-1-1994 AV Sprint 15.60 m
ver
1 Monden Sabine 13-6-1993 DJA 4.41 m
Jongens junioren A
800m
1 Eersel Menno van 27-6-1994 Atledo 2.08.56 min
2 Cockx Ronald 3-9-1994 DJA 2.11.61 min
hoog
1 Ketel Joost 21-5-1994 ARV Achilles 1.90 m
2 Tukker Dinand 24-5-1994 Typhoon 1.75 m
ver
1 Cockx Ronald 3-9-1994 DJA 4.80 m
Meisjes junioren B
100m
1 Huisman Pricilla 21-8-1996 AV Passaat 13.13 sec
2 Waal Amber van der 18-11-1996 AV Passaat 14.71 sec
200m
1 Huisman Pricilla 21-8-1996 AV Passaat 26.82 sec +0.2
800m
1 Dongen Rowan van 8-3-1995 Scorpio 2.27.44 min
2 Monden Cecile 10-3-1995 DJA 2.51.84 min
kogel
1 Waal Amber van der 18-11-1996 AV Passaat 8.38 m
speer
1 Monden Cecile 10-3-1995 DJA 29.75 m
2 Veeken Anouk van der 8-2-1996 DJA 24.29 m
3 Waal Amber van der 18-11-1996 AV Passaat 20.74 m
ver
1 Monden Cecile 10-3-1995 DJA 4.24 m
Jongens junioren B
100m
1 Kooijmans Max 26-3-1996 ARV Achilles 11.90 sec +2.0
200m
1 Kooijmans Max 26-3-1996 ARV Achilles 23.96 sec +1.3
800m
1 Nunen Bart van 1995 AV Passaat 2.01.56 min
2 Snepvangers Benno 5-5-1996 Scorpio 2.14.10 min
3 Flipsen Martijn 22-5-1996 Atledo 2.14.23 min
speer
1 Maas Yannick 28-1-1997 AV Sprint 49.75 m
hoog
1 Merode Sven van 2-10-1998 ARV Achilles 1.65 m
Meisjes junioren C
80m
1 Cuperus Emma 1997 THOR 10.79 sec +0.8
2 Videler Isa 2-3-1998 Spado 11.44 sec +0.8
3 Schellekens Sanne 7-6-1997 DJA 11.75 sec +0.8
4 Videler Anique 18-9-1999 Spado 12.27 sec +0.8
5 Berg Roos van 2000 Spado 12.53 sec +0.8
6 Rijsbergen Danique van 31-10-1997 DJA 12.61 sec +0.8
7 Hassel Lynn van 16-10-1997 DJA 12.74 sec +0.8
150m
1 Cuperus Emma 1997 THOR 20.21 sec +2.0
2 Langen Amy 31-1-1998 THOR 21.12 sec +0.5
3 Prop Anouk 1999 Spado 21.46 sec +0.5
4 Schellekens Sanne 7-6-1997 DJA 21.59 sec +0.5
5 Videler Anique 18-9-1999 Spado 22.14 sec +2.0
6 Jongh Marit de 19-8-1997 AV Sprint 22.27 sec +2.0
7 Bus Djely 21-9-1997 THOR 22.28 sec +0.5
600m
1 Videler Isa 2-3-1998 Spado 1.42.90 min
2 Prop Anouk 1999 Spado 1.52.91 min
3 Berg Roos van 2000 Spado 2.04.38 min
4 Jongh Marit de 19-8-1997 AV Sprint 2.04.52 min
5 Snepvangers Anne-Wil 29-3-2000 Scorpio 2.12.87 min
kogel
1 Videler Isa 2-3-1998 Spado 9.74 m
2 Jongh Marit de 19-8-1997 AV Sprint 8.01 m
3 Rijsbergen Danique van 31-10-1997 DJA 7.85 m
4 Schellekens Manon 7-6-1997 DJA 7.20 m
discus
1 Jongh Marit de 19-8-1997 AV Sprint 19.44 m
2 Schellekens Manon 7-6-1997 DJA 18.99 m
3 Rijsbergen Danique van 31-10-1997 DJA 18.01 m
4 Bastiaansen Maud 24-6-1998 DJA 14.15 m
ver
1 Cuperus Emma 1997 THOR 4.86 m
2 Videler Isa 2-3-1998 Spado 4.86 m
3 Langen Amy 31-1-1998 THOR 4.32 m
4 Schellekens Sanne 7-6-1997 DJA 4.23 m
5 Schellekens Manon 7-6-1997 DJA 4.07 m
6 Videler Anique 18-9-1999 Spado 3.92 m
7 Prop Anouk 1999 Spado 3.91 m
8 Bus Djely 21-9-1997 THOR 3.84 m
9 Hassel Lynn van 16-10-1997 DJA 3.65 m
10 Berg Roos van 2000 Spado 3.35 m
11 Bastiaansen Maud 24-6-1998 DJA 3.01 m
Jongens junioren C
100m
1 Hondeveld Bart 2-7-1997 ARV Achilles 12.32 sec +1.3
2 Hair Wislet de 2-6-1999 ARV Achilles 13.38 sec +1.3
3 Verlinden Davy 25-2-1998 Spado 14.52 sec +1.3
150m
1 Rond Mark de 12-4-1997 ARV Achilles 18.75 sec +1.1
2 Verlinden Davy 25-2-1998 Spado 21.49 sec +1.1
3 Nijkamp Guus 2-5-2000 Spado 22.16 sec +1.1
kogel
1 Schutte Rik 13-7-1998 Spado 10.24 m
2 Verlinden Davy 25-2-1998 Spado 9.96 m
discus
1 Rond Mark de 12-4-1997 ARV Achilles 34.48 m
2 Verlinden Davy 25-2-1998 Spado 31.23 m
3 Schutte Rik 13-7-1998 Spado 28.62 m
ver
1 Rond Mark de 12-4-1997 ARV Achilles 5.55 m
2 Merode Sven van 2-10-1998 ARV Achilles 4.42 m
3 Nijkamp Guus 2-5-2000 Spado 4.00 m
Mannen Senioren
100m
1 Oomen Joey 5-7-1990 DJA 12.02 sec +2.0
2 Hanegraaf Niels 1-5-1990 DJA 12.26 sec +2.0
200m
1 Oomen Joey 5-7-1990 DJA 24.43 sec +1.3
800m
1 Koning Thijs de 18-12-1990 DJA 2.11.78 min
5000m
1 Nooren Martijn 10-7-1984 DJA 17.11.12 min
2 Damen Niels 9-5-1985 DJA 18.43.97 min
speer
1 Dekkers Arjan 1-9-1986 Rotterdam Atletiek 64.65 m
2 Hack Johan 1984 ARV Achilles 30.83 m
hoog
1 Hanegraaf Niels 1-5-1990 DJA 1.90 m
2 Tukker Leon 30-4-1992 Typhoon 1.85 m
ver
1 Hanegraaf Niels 1-5-1990 DJA 6.07 m
2 Oomen Joey 5-7-1990 DJA 5.01 m
3 Hack Johan 1984 ARV Achilles 4.59 m
Vrouwen Senioren
100m
1 Vermeiren Inge 7-2-1987 DJA 14.07 sec
2 Haaften Angela van 11-8-1992 AV Groene Ster 14.85 sec
Lauwen Suzanne 6-1-1987 DJA DNF sec
200m
1 Vermeiren Inge 7-2-1987 DJA 28.92 sec
2 Oostvogels Judith 1-1-1987 DJA 29.69 sec +1.3
3 Haaften Angela van 11-8-1992 AV Groene Ster 30.33 sec +1.3
800m +1.3
1 Oostvogels Judith 1-1-1987 DJA 2.37.74 min
hoog
1 Lauwen Suzanne 6-1-1987 DJA 1.50 m
Mannen Masters
100m
1 Verbruggen Otto 17-2-1970 AV Sprint 13.84 sec
200m +2.0
1 Verbruggen Otto 17-2-1970 AV Sprint 29.94 sec
800m +1.3
1 Huibregtse Paul 1970 AV '56 2.12.60 min
2 Verbruggen Otto 17-2-1970 AV Sprint 2.29.25 min
5000m
1 Blom Deny 25-8-1966 DJA 17.33.63 min
2 Lazeroms Jan 2-1-1962 DJA 19.52.39 min
3 Bömer Maarten 4-3-1943 DJA 20.50.50 min
4 Kerkmeester Heico 5-4-1963 PAC 21.03.33 min
5 Sande Kees van de 8-4-1967 ARV Achilles 22.07.46 min
Vrouwen Masters
100m
1 Berg Maria van den 3-1-1960 DJA 16.28 sec
2 Berg Jeanne van den 30-7-1961 DJA 18.44 sec
800m
1 Lotthrinkx Nathalie 11-2-1976 Eindhoven Atletiek 2.37.58 min
2 Berg Jeanne van den 30-7-1961 DJA 3.21.24 min
3000m
1 Nouws Gerda 5-3-1961 DJA 12.29.18 min
kogel
1 Berg Maria van den 3-1-1960 DJA 9.15 m
2 Roelands Evie 12-7-1958 DJA 8.24 m
speer
1 Berg Maria van den 3-1-1960 DJA 19.72 m
2 Roelands Evie 12-7-1958 DJA 18.14 m
hoog
1 Roelands Evie 12-7-1958 DJA 1.40 m
ver
1 Roelands Evie 12-7-1958 DJA 3.83 m