Uitslagen Baanwedstrijd

05-04-2008

Jongens junioren D
80m 2 deelnemer(s)
1 495 Smits, Edwin 20-03-1995 DJA 12.57 sec ptn
2 479 Dekkers, Tijmen 25-08-1996 DJA 14.71 sec ptn
1000m 2 deelnemer(s)
479 Dekkers, Tijmen 25-08-1996 DJA 4.03.79 min ptn
495 Smits, Edwin 20-03-1995 DJA 4.23.07 min ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 49 Bons, Robert 17-08-1995 CAV Energie 4.70 m ptn
2 495 Smits, Edwin 20-03-1995 DJA 3.86 m ptn
3 479 Dekkers, Tijmen 25-08-1996 DJA 3.21 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 49 Bons, Robert 17-08-1995 CAV Energie 26.59 m ptn
2 479 Dekkers, Tijmen 25-08-1996 DJA 13.84 m ptn
3 495 Smits, Edwin 20-03-1995 DJA 6.18 m ptn
Meisjes junioren D
60m 9 deelnemer(s)
1 476 Monden, Cecile 10-03-1995 DJA 9.01 sec ptn
2 475 Jongh, Iris de 07-10-1995 DJA 9.67 sec ptn
3 470 Veeken, Anouk van der 08-02-1996 DJA 10.15 sec ptn
4 477 Bastiaansen, Lori 10-08-1995 DJA 10.20 sec ptn
5 478 Hereygers, Renske 10-01-1996 DJA 10.48 sec ptn
6 471 Rombouts, Femke 03-01-1996 DJA 11.07 sec ptn
7 474 Vriends, Denise 14-04-1995 DJA 11.85 sec ptn
50 Dekkers, Manon 1996 DJA sec ptn
32 Jansen, Esmee 13-09-1996 Spado sec ptn
1000m 6 deelnemer(s)
1 476 Monden, Cecile 10-03-1995 DJA 3.33.81 min ptn
2 478 Hereygers, Renske 10-01-1996 DJA 4.14.53 min ptn
3 473 Rombouts, Evelyn 12-04-1995 DJA 4.21.08 min ptn
4 475 Jongh, Iris de 07-10-1995 DJA 4.44.07 min ptn
5 471 Rombouts, Femke 03-01-1996 DJA 5.00.33 min ptn
32 Jansen, Esmee 13-09-1996 Spado min ptn
hoog 6 deelnemer(s)
1 476 Monden, Cecile 10-03-1995 DJA 1.50 m ptn
2 477 Bastiaansen, Lori 10-08-1995 DJA 1.20 m ptn
3 475 Jongh, Iris de 07-10-1995 DJA 1.20 m ptn
4 470 Veeken, Anouk van der 08-02-1996 DJA 1.15 m ptn
5 50 Dekkers, Manon 1996 DJA 1.00 m ptn
6 471 Rombouts, Femke 03-01-1996 DJA 1.00 m ptn
kogel 6 deelnemer(s)
1 476 Monden, Cecile 10-03-1995 DJA 8.07 m ptn
2 475 Jongh, Iris de 07-10-1995 DJA 7.66 m ptn
3 474 Vriends, Denise 14-04-1995 DJA 6.89 m ptn
4 470 Veeken, Anouk van der 08-02-1996 DJA 6.58 m ptn
5 477 Bastiaansen, Lori 10-08-1995 DJA 6.12 m ptn
6 473 Rombouts, Evelyn 12-04-1995 DJA 6.10 m ptn
Jongens junioren C
100m 7 deelnemer(s)
1 43 Have, Nick van der 15-05-1993 AV Sprint 12.93 sec ptn
2 493 Hereijgers, Sjoerd 24-08-1994 DJA 14.51 sec ptn
3 491 Huybregts, Joeri 10-10-1994 DJA 14.99 sec ptn
4 494 Stoffelen, Bas 28-09-1994 DJA 15.67 sec ptn
5 492 Cockx, Ronald 03-09-1994 DJA 15.85 sec ptn
23 Verbiest, Floris 1994 THOR sec ptn
12 Hooydonk, Sander van 09-11-1993 DJA sec ptn
800m 7 deelnemer(s)
1 24 Heijnemans, Alex 09-05-1993 ARV Achilles 2.19.42 min ptn
2 12 Hooydonk, Sander van 09-11-1993 DJA 2.32.04 min ptn
3 493 Hereijgers, Sjoerd 24-08-1994 DJA 2.38.14 min ptn
4 43 Have, Nick van der 15-05-1993 AV Sprint 2.48.61 min ptn
5 494 Stoffelen, Bas 28-09-1994 DJA 3.01.06 min ptn
492 Cockx, Ronald 03-09-1994 DJA min ptn
23 Verbiest, Floris 1994 THOR min ptn
100mh 2 deelnemer(s)
1 24 Heijnemans, Alex 09-05-1993 ARV Achilles 15.74 sec ptn
23 Verbiest, Floris 1994 THOR sec ptn
speer 8 deelnemer(s)
1 25 Deugd, Alain de 06-10-1993 ARV Achilles 49.56 m ptn
2 26 Gelijns, Coen 11-12-1994 ARV Achilles 42.35 m ptn
3 24 Heijnemans, Alex 09-05-1993 ARV Achilles 37.86 m ptn
4 493 Hereijgers, Sjoerd 24-08-1994 DJA 15.84 m ptn
5 491 Huybregts, Joeri 10-10-1994 DJA 15.41 m ptn
6 494 Stoffelen, Bas 28-09-1994 DJA 10.70 m ptn
7 492 Cockx, Ronald 03-09-1994 DJA 7.69 m ptn
23 Verbiest, Floris 1994 THOR m ptn
Meisjes junioren C
80m 11 deelnemer(s)
1 484 Erk, Judith van 02-01-1993 DJA 11.29 sec ptn
2 485 Monden, Sabine 13-06-1993 DJA 11.75 sec ptn
3 488 Arnouts, Joyce 1993 DJA 11.87 sec ptn
4 482 Sweep, Rebecca 13-06-1994 DJA 12.01 sec ptn
5 481 Gommers, Linda 03-07-1994 DJA 12.13 sec ptn
6 490 Lauwen, Anke 1993 DJA 12.18 sec ptn
7 487 Vriends, Gaby 13-05-1993 DJA 12.81 sec ptn
8 480 Godrie, Aniek 22-01-1994 DJA 13.15 sec ptn
9 483 Witlox, Susan 1994 DJA 13.31 sec ptn
10 486 Hijstek, Talitha 05-07-1993 DJA 13.50 sec ptn
11 489 Dongen, Eefje van 1993 DJA 13.56 sec ptn
600m 7 deelnemer(s)
1 481 Gommers, Linda 03-07-1994 DJA 1.58.74 min ptn
2 482 Sweep, Rebecca 13-06-1994 DJA 2.01.22 min ptn
3 490 Lauwen, Anke 1993 DJA 2.01.39 min ptn
4 489 Dongen, Eefje van 1993 DJA 2.06.10 min ptn
5 487 Vriends, Gaby 13-05-1993 DJA 2.13.43 min ptn
6 480 Godrie, Aniek 22-01-1994 DJA 2.18.78 min ptn
485 Monden, Sabine 13-06-1993 DJA min ptn
hoog 8 deelnemer(s)
1 485 Monden, Sabine 13-06-1993 DJA 1.60 m ptn
2 480 Godrie, Aniek 22-01-1994 DJA 1.35 m ptn
3 488 Arnouts, Joyce 1993 DJA 1.30 m ptn
4 483 Witlox, Susan 1994 DJA 1.30 m ptn
5 487 Vriends, Gaby 13-05-1993 DJA 1.20 m ptn
6 481 Gommers, Linda 03-07-1994 DJA 1.20 m ptn
7 489 Dongen, Eefje van 1993 DJA 1.15 m ptn
8 486 Hijstek, Talitha 05-07-1993 DJA 1.00 m ptn
kogel 5 deelnemer(s)
1 485 Monden, Sabine 13-06-1993 DJA 8.69 m ptn
2 480 Godrie, Aniek 22-01-1994 DJA 8.66 m ptn
3 484 Erk, Judith van 02-01-1993 DJA 8.04 m ptn
4 490 Lauwen, Anke 1993 DJA 6.68 m ptn
5 486 Hijstek, Talitha 05-07-1993 DJA 5.74 m ptn
Jongens junioren B
100m 7 deelnemer(s)
1 53 Huisman, Mathijs 02-11-1992 AV Passaat 12.10 sec ptn
2 36 Verplanke, Jasper 10-11-1992 AV Sprint 12.83 sec ptn
3 37 Emmen, Dominique 21-02-1991 AV Sprint 12.95 sec ptn
4 11 Sweep, Stefan 1992 DJA 13.14 sec ptn
5 55 Oonincx, Raymond 18-06-1991 AV Sprint 13.59 sec ptn
6 34 Damen, Thomas 13-08-1992 AV Sprint 17.59 sec ptn
39 Vermeeren, Sjoerd 25-06-1992 AV Sprint sec ptn
800m 0 deelnemer(s)
ver 9 deelnemer(s)
1 53 Huisman, Mathijs 02-11-1992 AV Passaat 5.50 m ptn
2 38 Coertjens, Maurice 21-09-1991 AV Sprint 5.15 m ptn
3 35 Zwartele, Bas 19-06-1992 AV Sprint 5.05 m ptn
4 13 Daamen, Alex 1991 DJA 4.91 m ptn
5 43 Have, Nick van der 15-05-1993 AV Sprint 4.89 m ptn
6 55 Oonincx, Raymond 18-06-1991 AV Sprint 4.77 m ptn
7 11 Sweep, Stefan 1992 DJA 4.38 m ptn
8 37 Emmen, Dominique 21-02-1991 AV Sprint 3.99 m ptn
41 Kil, Sander 02-09-1992 AV Sprint m ptn
hss 2 deelnemer(s)
1 13 Daamen, Alex 1991 DJA 10.97 m ptn
35 Zwartele, Bas 19-06-1992 AV Sprint m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 53 Huisman, Mathijs 02-11-1992 AV Passaat 9.75 m ptn
2 38 Coertjens, Maurice 21-09-1991 AV Sprint 8.20 m ptn
39 Vermeeren, Sjoerd 25-06-1992 AV Sprint m ptn
speer 4 deelnemer(s)
1 82 Wanrooy, Raoul 06-03-1991 AV Sprint 48.15 m ptn
2 40 Jonkers, Dimitri 02-07-1991 AV Sprint 40.84 m ptn
3 41 Kil, Sander 02-09-1992 AV Sprint 37.75 m ptn
4 55 Oonincx, Raymond 18-06-1991 AV Sprint 30.98 m ptn
3000m snelw 7 deelnemer(s)
1 35 Zwartele, Bas 19-06-1992 AV Sprint 20.42 min ptn
2 38 Coertjens, Maurice 21-09-1991 AV Sprint 21.04 min ptn
3 36 Verplanke, Jasper 10-11-1992 AV Sprint 21.28 min ptn
4 68 Huntjens, Jordi 22-05-1995 RWV 21.57 min ptn
5 34 Damen, Thomas 13-08-1992 AV Sprint 24.20 min ptn
40 Jonkers, Dimitri 02-07-1991 AV Sprint min ptn
39 Vermeeren, Sjoerd 25-06-1992 AV Sprint min ptn
Meisjes junioren B
100m 0 deelnemer(s)
800m 1 deelnemer(s)
1 66 Wild, CÚline de 08-02-1992 THOR 2.29.16 min ptn
100mh 0 deelnemer(s)
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
3000m snelw 0 deelnemer(s)
Jongens junioren A
100m 4 deelnemer(s)
1 44 Jonkers, Leandor 02-12-1989 AV Sprint 12.42 sec ptn
2 3 Oomen, Joey 1990 DJA 12.55 sec ptn
22 Subramaniam, Tiba 1989 THOR sec ptn
14 Herijgers, Michael 22-05-1990 DJA sec ptn
800m 2 deelnemer(s)
1 9 Koning, Thijs de 18-12-1990 DJA 2.10.59 min ptn
2 3 Oomen, Joey 1990 DJA 2.16.80 min ptn
5000m 0 deelnemer(s)
ver 2 deelnemer(s)
1 44 Jonkers, Leandor 02-12-1989 AV Sprint 5.51 m ptn
2 14 Herijgers, Michael 22-05-1990 DJA 3.86 m ptn
hss 2 deelnemer(s)
1 10 Hanegraaf, Niels 01-05-1990 DJA 10.94 m ptn
14 Herijgers, Michael 22-05-1990 DJA m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
1 46 Zeijen, Axel 28-06-1990 AV Sprint 9.97 m ptn
2 44 Jonkers, Leandor 02-12-1989 AV Sprint 9.49 m ptn
speer 2 deelnemer(s)
1 46 Zeijen, Axel 28-06-1990 AV Sprint 30.66 m ptn
14 Herijgers, Michael 22-05-1990 DJA m ptn
3000m snelw 1 deelnemer(s)
1 46 Zeijen, Axel 28-06-1990 AV Sprint 22.40 min ptn
Meisjes junioren A
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
100mh 0 deelnemer(s)
3000m snelw 0 deelnemer(s)
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Mannen Senioren
100m 2 deelnemer(s)
1 52 Janssen, Jeroen 29-09-1988 AV Passaat 12.14 sec ptn
47 Reichgelt, Robin 12-11-1988 AV Sprint sec ptn
800m 5 deelnemer(s)
1 63 Haperen, Niels van 24-09-1987 ARV Achilles 2.06.83 min ptn
2 61 Riet, Jan Joris van de 02-10-1980 RREL 2.08.75 min ptn
3 56 Nijland, Jeroen 09-10-1984 ARV Achilles 2.10.11 min ptn
4 48 Jorissen, Stefan 1977 RREL 2.22.21 min ptn
5 60 Groesen, Frank van 16-02-1980 RREL 2.24.39 min ptn
5000m 2 deelnemer(s)
1 86 Dijck, Peter van 23-09-1974 DJA 17.36.26 min ptn
2 4 Damen, Niels 1985 DJA 20.34.72 min ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 54 Huisman, Jonathan 17-09-1985 AV PEC 1910 6.11 m ptn
2 52 Janssen, Jeroen 29-09-1988 AV Passaat 5.46 m ptn
47 Reichgelt, Robin 12-11-1988 AV Sprint m ptn
hss 1 deelnemer(s)
1 70 Hage, Sander 25-08-1985 AV Sprint 14.33 m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
1 69 Cremers, Arnoud 09-04-1982 AV Sprint 11.91 m ptn
2 54 Huisman, Jonathan 17-09-1985 AV PEC 1910 11.84 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 71 Zwiep, Tim 04-09-1987 Spado 59.54 m ptn
2 54 Huisman, Jonathan 17-09-1985 AV PEC 1910 42.52 m ptn
3 52 Janssen, Jeroen 29-09-1988 AV Passaat 38.98 m ptn
3000m snelw 3 deelnemer(s)
1 76 Bunschoten, Marcel 08-12-1978 De Lat 16.12 min ptn
2 77 Huliselan, Boetje 22-05-1955 olat 16.20 min ptn
3 15 Hove, Peter van 1981 AC Brabo 17.03 min ptn
Vrouwen Senioren
100m 6 deelnemer(s)
1 7 Vermeiren, Inge 07-02-1987 DJA 14.10 sec ptn
2 21 Jongh, Kelly de 27-02-1982 THOR 14.61 sec ptn
3 5 Verdaasdonk, Ellen 1988 DJA 14.79 sec ptn
4 20 Oers, Lucie van 25-03-1986 THOR 14.92 sec ptn
5 17 Koevoets, Margo 04-10-1976 THOR 15.22 sec ptn
6 6 Rombouts, Marieke 1987 DJA 15.45 sec ptn
800m 4 deelnemer(s)
1 18 Godschalk, Nikki 13-07-1988 THOR 2.31.22 min ptn
2 19 Oers, Sonja van 09-09-1984 THOR 2.35.61 min ptn
3 20 Oers, Lucie van 25-03-1986 THOR 2.36.75 min ptn
4 58 Sanden, Linda van der 12-09-1985 ARV Achilles 2.41.15 min ptn
5000m 0 deelnemer(s)
100mh 1 deelnemer(s)
1 5 Verdaasdonk, Ellen 1988 DJA 20.81 sec ptn
3000m snelw 1 deelnemer(s)
1 78 Smet, Liesbet de 26-06-1982 Duff 18.11.00 min ptn
hoog 2 deelnemer(s)
1 19 Oers, Sonja van 09-09-1984 THOR 1.40 m ptn
2 7 Vermeiren, Inge 07-02-1987 DJA 1.40 m ptn
hss 2 deelnemer(s)
1 21 Jongh, Kelly de 27-02-1982 THOR 9.93 m ptn
2 5 Verdaasdonk, Ellen 1988 DJA 8.82 m ptn
kogel 0 deelnemer(s)
speer 5 deelnemer(s)
1 57 Snoeijs, Aijla 29-03-1985 AV Phoenix 31.12 m ptn
2 58 Sanden, Linda van der 12-09-1985 ARV Achilles 29.33 m ptn
3 19 Oers, Sonja van 09-09-1984 THOR 28.39 m ptn
4 21 Jongh, Kelly de 27-02-1982 THOR 24.35 m ptn
5 17 Koevoets, Margo 04-10-1976 THOR 16.93 m ptn
Vrouwen V35
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
3000m snelw 0 deelnemer(s)
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Vrouwen V40
100m 3 deelnemer(s)
1 496 Schellekens-Frijters, Ans 22-12-1965 DJA 15.09 sec ptn
2 497 Hees, Jolanda van 25-12-1966 DJA 15.33 sec ptn
3 498 Gommers-Frijters, Ina 22-12-1965 DJA 15.87 sec ptn
800m 2 deelnemer(s)
1 62 Voorn, Birgit 18-09-1966 RREL 2.43.17 min ptn
2 498 Gommers-Frijters, Ina 22-12-1965 DJA 2.53.42 min ptn
5000m 1 deelnemer(s)
1 497 Hees, Jolanda van 25-12-1966 DJA 24.15.46 min ptn
3000m snelw 0 deelnemer(s)
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 1 deelnemer(s)
1 496 Schellekens-Frijters, Ans 22-12-1965 DJA 8.06 m ptn
speer 2 deelnemer(s)
1 496 Schellekens-Frijters, Ans 22-12-1965 DJA 22.44 m ptn
2 498 Gommers-Frijters, Ina 22-12-1965 DJA 18.15 m ptn
Vrouwen V45
100m 1 deelnemer(s)
1 8 Verdaasdonk-v.d. Berg, Maria 03-01-1960 DJA 14.25 sec ptn
800m 0 deelnemer(s)
5000m 1 deelnemer(s)
1 499 Nouws-Verheijen, Gerda 05-03-1961 DJA 21.44.36 min ptn
3000m snelw 0 deelnemer(s)
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 1 deelnemer(s)
1 8 Verdaasdonk-v.d. Berg, Maria 03-01-1960 DJA 8.83 m ptn
speer 0 deelnemer(s)
Vrouwen V50
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
3000m snelw 0 deelnemer(s)
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Vrouwen V55
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 2 deelnemer(s)
1 65 Laerhoven, Maria van 1952 DJA 23.20.65 min ptn
2 85 Oijen, Annie van 16-04-1951 DJA 25.12.77 min ptn
3000m snelw 1 deelnemer(s)
1 74 Merwe, Tilly van de 18-03-1953 Unitas 24.13.00 min ptn
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Vrouwen V60
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
3000m snelw 1 deelnemer(s)
1 31 Wolf, Frieda de 1943 Bree AC 19.48.00 min ptn
hoog 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Mannen M35
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 1 deelnemer(s)
1 2 B÷mer, David 12-04-1970 DJA 18.22.89 min ptn
3000m snelw 0 deelnemer(s)
ver 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Mannen M40
100m 0 deelnemer(s)
5000m 1 deelnemer(s)
1 83 Bouw, John 03-10-1966 DJA 21.27.23 min ptn
3000m snelw 2 deelnemer(s)
1 67 Huntjens, Pedro 10-09-1967 AV Unitas 15.52.00 min ptn
2 28 Koks, Paul 16-02-1965 Haag Atletiek 19.45.00 min ptn
ver 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
800m 1 deelnemer(s)
1 59 Haak, Hans 1966 RREL 2.48.07 min ptn
Mannen M45
100m 1 deelnemer(s)
51 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA sec ptn
800m 2 deelnemer(s)
1 16 Ivens, Joris 18-03-1960 ACW '66 2.20.09 min ptn
2 64 Jongh, Thijs de 26-07-1962 DJA 2.27.98 min ptn
5000m 2 deelnemer(s)
1 87 Hooydonk, Piet van 29-01-1961 DJA 18.52.19 min ptn
2 84 Goossens, Jack 23-10-1959 DJA 19.37.80 min ptn
3000m snelw 1 deelnemer(s)
1 79 Knaap, Hans van der 09-12-1959 RWV 16.11.00 min ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 51 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 5.37 m ptn
hss 1 deelnemer(s)
1 51 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 11.35 m ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 64 Jongh, Thijs de 26-07-1962 DJA 7.32 m ptn
speer 1 deelnemer(s)
1 51 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 33.58 m ptn
Mannen M50
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 1 deelnemer(s)
1 1 Mouws, Leo 16-06-1957 DJA 21.15.04 min ptn
3000m snelw 0 deelnemer(s)
ver 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Mannen M55
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
3000m snelw 2 deelnemer(s)
1 73 Rohner, Fred 11-09-1950 AV Unitas 17.03.00 min ptn
2 81 Wakeren, Hans van 02-03-1949 AV Unitas 17.23.00 min ptn
ver 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Mannen M60
100m 0 deelnemer(s)
800m 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
3000m snelw 2 deelnemer(s)
1 30 Gabriels, Pierre 1944 Bree AC 17.59.00 min ptn
2 75 Oyen, Ad van 31-05-1944 AV Weert 18.14.00 min ptn
ver 0 deelnemer(s)
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)
Mannen M65
100m 1 deelnemer(s)
1 29 Dijk, Geert van 31-03-1936 Veteranen Nederland 15.96 sec ptn
800m 0 deelnemer(s)
5000m 0 deelnemer(s)
3000m snelw 2 deelnemer(s)
1 80 Bakker, Klaas 16-05-1937 OLAT 18.32.00 min ptn
72 Krabbendam, J.G.B. 11-08-1934 De Lat 21.27.00 min ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 29 Dijk, Geert van 31-03-1936 Veteranen Nederland 3.96 m ptn
hss 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 0 deelnemer(s)