2009

Vorige.. | Volgende..

Algemeen

De samenstelling van het bestuur:
Voorzitter Harry van Hasselt, secretaris Jeroen Stoutjesdijk, penningmeester Berlinde Dekkers, bestuursleden Bert Grit, Cees Matthijssen,
Margriet Monden en Anouk Vermeiren.
Atletiek Unie complimenteerde DJA voor de wijze, waarop na onderzoek van de afdracht van contributie aan hen, deze is geregeld.
Het ledenaantal per 31-12-2009 bedraagt 475
Het logo sponsorbord deed haar intrede. Hierop de logo’s van de voormalige adverteerders in het clubblad.

Clubdag ging niet door, aantal deelnemers veel te klein.
Willem Sloot reikte de naar hem genoemde bokalen uit aan:
Sabine Monden en David Bömer (prolongatie)

NK indoor voor masters.
David Bömer zilver op de 800 meter met spikes afdrukken in zijn scheenbeen.

NK Masters
Ans Schellekens-Frijters zilver bij het speerwerpen
Ina Gommers-Frijters brons op de 800 meter
Maarten Bömer brons op de 5000 meter
Ron Schijfs goud bij HSS een prolongatie van de titel en ook nog 5e bij het speerwerpen
39 m 92 een nieuw record!!!

NK Junioren
Sabine monden bij de B junioren en Niels Hanegraaf bij de A junioren sprongen bij het hoogspringen zich naar een bronzen plak .

Senior games 10 september
Maarten Bömer goud op de 5000 meter en zilver op de 800 meter.
Het convenant tussen Sprint en de AU werd verder uitgewerkt.
Kwaliteitseisen werden gesteld aan de organisatie van crossen.
Het baancircuit is voorlopig op de lange baan geschoven.

De werkgroep accommodatie werd uitgebreid met Chris de Rooij en Jan van Hees.
Cees Matthijssen en Niels Hanegraaf werkten aan de verwezenlijking van het krachthonk.
Financieel mogelijk door een gift van de Bode Triatlon die ophield te bestaan..
Anja de Koning werd gekozen tot meest verdienstelijk lid. Anita Naalden werd gekozen tot recreant van het jaar.

Trainingen

Jac van Nispen stopte na 25 jaar trainer te zijn geweest, Teun van Uffelen werd zijn vervanger.
Brigitte Kapiteijn is de trainster van een loopgroep die op dinsdag en donderdag traint. Zij is tevens praktijk begeleider.
Frits van Ravels trainde op maandag (weg) en woensdag op de baan.
Karin Vergauwen en Stefanie Franken stoppen als trainers bij de jeugd.

Jeugd

Anouk Vermeiren, (Annie Verheijen nam weer het theoretische gedeelte op zich) organiseerde voor het eerst de jeugdsportstimulering.
Sinds lange tijd werd weer meegedaan aan de Benego wedstrijd.

De volgende jeugdleden werden voor het Regiokampioenschap a.d.h.v. competities geselecteerd:
Simone Snepvangers, Melissa Esvelt, Cecile Monden, Sjoerd Hereijgers.
Samen met de andere atleten uit West-Brabant werd een 4e plaats behaald.

RSC

De commissie bestond uit: voorzitster Ans Kerstens, penningmeester Jolanda Gommers,
secretaresse Karien Hereijgers, Jeanne Braspennincx recreatiesportleidster
Leden: Nel Bosma, Diana v. Opdorp, Ad Martens, Regina Martens, Bert Grit afgevaardigde van het bestuur. Afscheid werd genomen van Nel Bosma,
zij maakte 25 jaar deel uit van de RSC. Marie Adriaensen ging deel uitmaken van de RSC.

De woensdagavond groep vierde haar 5 jarig bestaan.
Lentewandeltocht 153 deelnemers vanaf camping Laarse Heide
Zomerwandeltocht 103 deelnemers vanaf Pannenkoekenhuis “De Moerse Bossen”.
Herfstwandeltocht 145 deelnemers vanaf ’t Begijnhofke op de Raamberg.
Bingo 124 bingoboekjes + 10 extra kaarten ( tot dan een record) bij café Schuttershof.

Atleten

De TC bestaat uit: Ans Schellekens (voorzitter) Jan van Hees, Jac Verheyen, Jan Dictus, Brigitte Kapiteijn (notulist en draaiboek), Anja de Koning (juco),
Anita Naalden (clubrecords), Ria Wamsteker en Cilia Hense (wedstrijdsecretariaat).
De TC heeft in 2009 3 wedstrijden georganiseerd: DJA cross, open C/D juniorenwedstrijd en de ARWB kampioenschappen voor pupillen.
Met name de laatste was op alle fronten een succes te noemen getuige ook de complimenten die de TC heeft mogen ontvangen.
De clubcross voor het seizoen 2009-2010 werd ivm de volle wedstrijdkalender gepland op 10 januari 2010.

Records

Nog bestaande records tot 1-01-2012.

Mannen senioren indoor officieel
1500 meter 4.38.86 min et Thijs de Koning

Mannen M35 indoor officieel
60 meter 7.99 sec et David Bömer
200 meter 25.34 sec et David Bömer
400 meter 55.97 sec et David Bömer

MANNEN M45 baan officieel
speerwerpen 800 g 39.92 mtr Ron Schijfs

Vrouwen senioren indoor officieel
hinkstapspringen 8.78 mtr Ellen Verdaasdonk

VROUWEN V40 baan officieel
400 meter 1.17.8 min Ans Schellekens

VROUWEN V50 baan officieel
ver 4.28 mtr Evie Roelands

A-JUNIOREN JONGENS baan officieel
zweedse estafette 2.17.5 min Joey Oomen
Thijs de Koning
Michael Herijgers
Niels Hanegraaf
Hoogspringen 1.95 mtr Niels Hanegraaf

A-junioren jongens indoor officieel
200 meter 25.55 sec et Joey Oomen

B-JUNIOREN MEISJES baan officieel
400 m horden 80.60 sec et Joyce Arnouts

C-JUNIOREN MEISJES baan officieel
discuswerpen 1 kg 24.95 mtr Aniek Godrie

C-junioren meisjes indoor officieel
1000 meter 3.45.23 min et Cecile Monden

Jury

Anja de koning werd juco.
Uitbreiding van het jurycorps met:

Jury Algemeen
Ingrid Snepvangers-Pijnenburg, David Bömer, Anouk Vermeiren, Chris Monden, Talitha Heijstek, Ad Sweep, Jolanda van Hassel, Annie Aernouts,
Cilia Hense, Tonny v/d Veeken, Jolanda van Laerhoven, Michael Herijgers en Manuela Kapiteijn.

Elektronische Tijd (ET)
Cees Matthijssen, Anja de Koning, Ingrid Snepvangers-Pijnenburg, David Bömer, Elly de Labie als opfriscursus, Mieke Rombouts.

Jury Tijd
Anouk Vermeiren, Ingrid Snepvangers en David Bömer .
Janus Hereijgers stopte als wedstrijdleider.
Chris Monden deed de opleiding tot scheidsrechter.
Chris de Rooy slaagde voor de Starters opleiding.
Twee jury algemeen cursussen en de ET cursus werden op de accommodatie gehouden.

Clubblad

Uitgifte van de nieuwsbrief in plaats van het clubblad.

Financiën

Contributie
(mini)-pupillen 75,00
c-/d-junioren 83,00
a-/b-junioren 97,00
atleet zonder licentie 115,00
atleet met licentie 138,00
recreanten 101,00
recreanten, wandelen 54,00

Begroting € 57551



Terug naar overzicht